יום רביעי, 22 ביוני 2011

צו איסור פרסום שירים לאמן כריס בראון

נציגת בית המשפט בקליפורניה, ארה"ב הורתה אמש על כריס בראון להפסיק לשחרר סינגלים חדשים, לאחר שככל הנראה שבר שיא בשחרור סינגלים חדשים במרווח זמן של חצי שנה.

לאחר ששוחרר במהלך השבוע האחרון הסינגל החדש של כריס בראון, בשיתוף הזמר הצעיר והמבטיח ג'סטין ביבר בשיר Next to You, יו"ר בית המשפט המחוזי בקליפורניה, וויל אפלשטיין, הוציא צו איסור פרסום שירים חדשים לזמר כריס בראון בעטיה שהוא משחרר יותר מדיי שירים חדשים לציבור בכיכובו.

"אני לא יכולה לעקוב אחר השירים שלו", טענה ז'ואי, תושבת ארקנו, ארה"ב, מעריצה מושבעת של כריס בראון.

כרס בראון, פריט האופנה החדש אשר רבים מבני הנוער בעולם לובשים בהערצה ומזמרים את שיריו בכל רגע פנוי, שבר לפני כחודש את שיא גינס העולמי בפרסום שירים חדשים במהלך חצי שנה.

בראון. לא מפסיק לשיר?65 סינגלים מוקלטים וכ- 21 קליפים אשר הופצו לרשת יוטיוב במהדורה רחבה כלל עולמית, רכשו לבראון צו איסור פרסום על שיריו החדשים, ומעתה הוא כנראה יכתוב במשך החודש הקרוב למגירה האישית שלו.

"הוא לא נותן צ'אנס לאמנים אחרים", אומר ג'ורג' או-כהן מחברת התקליטים BMF, "הוא פשוט מוציא יותר מדיי שירים".

מקורבים לבראון הצעיר טענו שהבחור וורקוהוליק מטורף ופשוט לא יוצא מאולפן ההקלטות.
"אי אפשר לעבוד איתו", טען הראפר T-Pain, "אתמול עבדנו עד 4 לפנות בוקר והוא עדיין לא רצה להפסיק".

לא נמסרה תגובה רשמית מסוכנו של בראון , אולם ניתן לציין שסוכנו נראה עייף מאוד, מותש למדיי ועיניו אדומות למשעי. ככל הנראה כתוצאה מעבודה ממושכת עם מרשו.

צוות "המוזרון" מודה לכתבנו בקליפורניה, יהושוע ב', שהביא לנו את הידיעה המוקדמת מהצהובון American Gossip, ומקווה שבראון ינצל את הזמן למנוחה קלה.

7 תגובות:

 1. מזההההההההההה החרא הזה עם זה מה שעושה לא טוב למה לאאא ?

  השבמחק
 2. מזה אכפת להם? שיוציא כמהוא רוצה!

  השבמחק
 3. עכשיו אתם גם רוצים להגביל אותו בכמות השירים שהוא רוצה להוציא ?!

  השבמחק
 4. מה כואב להם שהוא מצליח...
  חוצפנים כוס אמא שלהם...
  זה הדבר הכי הזוי ששמעתי...

  השבמחק
 5. מה כואב להם הם קנאים כריס הוא הזמר הכי תותח
  וזה טוב שהוא לא מפסיק לעבוד כי אוהב לשיר
  הוא אוהב את העבודה שלו

  השבמחק
 6. ממממממממממממהההההההההה נראה להםםםם חוצפנים אם אני יתפוס את השופטת החצווופה הזו אני לא יודעת מה אני יעשה לההה מה קרה מה הוא שואל אותם מה זההה אני חולה עליו ועל השירים שלו ושלא יפסיק כולם חארות קנאים ( מממעריצה מושבעעעת ) ... chris brown i love you so mach my love.....

  השבמחק