יום שני, 23 במאי 2011

הסוף לצפירות בכבישים: צופר להאנתך ללא סיבה? מהיום אתה עבריין וצפוי לעיקול הצופר

צופרים בכבישים היזהרו, בשבועות האחרונים מתגבשת החלטה בכנסת האם לאסור באופן גורף צפירות בכבישים, בכלל שעות היממה.

לאחר תלונות מרובות מהציבור בגין צפירות חזקות באזור מגוריהם, (בשנת 2010 בלבד נרשמו כ4,556 תלונות אשר התבררו כנכונות) משטרת ישראל בשיתוף סגן שר התחבורה יוזמים בימים אלו תהליך אשר יסיים את התופעה הרועשת אחת ולתמיד.

"זה הגיע כבר למצב שאני לא יכול לשבת בשקט על הספסל ולהאכיל יונים בשלווה, הן תמיד מעופפות להן ברגע שצ'חצ'ח כלשהו מפעיל את מערכת הצפירה שלו", אומר יששכר שמואלוב, וותיק חולון בן 73 אשר החליט שהגיע הזמן לנקוט בעמדה.


צופר מעוקל?משטרת ישראל יצאה בתגובה חריפה אשר בעטיה נמסרו הפרטים הבאים: "אדם אשר יצפור ללא סיבה נראית לעין (סכנת חיים או חמור מכך), יעוכב לחקירה של 15 דקות, וישלם קנס של 250 ש"ח. בגין הוצאת 10 אנשים משלוותם, העונש הצפוי הוא שנה מאסר בפועל. אנשים אשר יסרבו לקבל את הקנס או את העונש יעצרו ל24 שעות והשוטר יעקל את הצופר שלהם לחודשיים".

"זה לא נורמלי!", צעק משה ארלוביץ', נהג מונית עם וותק של 20 שנים, "לא ייתכן שיעקלו לי את הצופר. היום הנהגים הישראלים לא יודעים מתי לזוז, רק הצפירות מזיזות אותם, זה יגרום לפגיעה בפרנסה שלי".

לא נמסרה תגובה רשמית מיו"ר הכנסת לעת עתה.

תגובה 1:

  1. מדינת טאליבן..קודם אוסרים עליך לשחק פוקר..אחר כך אסור לך להשתין ברחוב ועוד עכשיו הצופרים האלה? אנחנו רק הולכים אחורה במקום קדימה

    השבמחק